Spor
Ege derbisinin biletleri satışa çıktı
![](https://gebzeyenigunhaber.com/wp-content/uploads/2024/03/ege-derbisinin-biletleri-satisa-cikti-EQ67UTAt-750x470.jpg)
MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Takımının 9 Mart Cumartesi günü saat 15.30’da Ege Derbisinde karşı karşıya geleceği Aliağa Petkim maçı biletleri satışa çıktı.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Basketbol Takımı, şehrini gururlandırmaya devam ediyor. Play-off yolunda emin adımlarla ilerleyen Potanın Tarzanları, yeni haftada Aliağa Petkim’i Manisa’da ağırlayacak. 9 Mart Cumartesi günü saat 15.30’da Muradiye Spor Salonu’nda oynanacak olan mücadelenin biletleri de satışa çıktı. Taraftarlar maç biletlerini passo.com ya da 19 Mayıs Stadyumu’ndaki satış ofisinden alabiliyor.